O nás

Základní škola a Mateřská škola Těškovice je příspěvkovou organizací obce Těškovice.

zs-a-ms-teskovice_max23788

Základní škola je malotřídní, ve třech třídách se tu vzdělávají žáci 1. – 5. ročníku ZŠ. Žákům se tu věnují 3 paní učitelky, paní ředitelka a také vychovatelka školní družiny. Budova základní školy prošla rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době se v ní nachází 3 moderní učebny, tělocvična, počítačová a jazyková učebna, environmetální učebna, školní družina a ředitelna.

Ředitelkou celé organizace je Mgr. Soňa Jarošová, jmenovaná do funkce dne 2. listopadu 2015.

IMG_4746Mateřská škola je rozdělena na 2 třídy, pro mladší a pro starší děti. Ve dvou třídách s celodenním provozem se o děti starají 4 paní učitelky. Společně se školní jídelnou se nachází v samostatné budově naproti základní škole. Mezi mateřskou školou  a základní školou se nachází prostor pro hraní, pískoviště a také hřiště.