Den dětí ve škole

V pátek 31. května 2024 se v základní škole uskutečnil Den dětí. Úvodem dne obdrželi žáci dáreček, a to malířská plátna, na která začali nadšeně malovat. Mezitím se jim na školní zahradě připravovalo překvapení – taneční párty v podání ostravského DJ a moderátora Jirky Prokeše. Ten roztančil a rozhýbal nejen naše žáky a děti z mateřské školy, ale také celý pedagogický sbor.  Všichni si jeho vystoupení náramně užili. 

Párty dále pokračovala v budově školy, kde si žáci pochutnali na dobrotách, které pro ně maminky připravily. Správná párty se neobejde bez míchaných nápojů a tak si všichni namíchali svoje nealkoholické mojito. Ve zbývajícím čase pátečního dopoledne si žáci dokončovali plátna nebo hráli deskové hry. 

Děkujeme maminkám za připravené dobroty a především vedení Klubu rodičů při ZŠ a MŠ Těškovice za finanční podporu Dětského dne. 

Video z Dětského dne si můžete prohlédnout zde: https://youtu.be/1hL4vOCgZm4