Zlatý recitátor

Ve čtvrtek 25. ledna 2024 se v naší základní škole uspořádala tradiční soutěž v přednesu básní Zlatý recitátor. Žáci recitovali básně českých autorů např. J. Žáčka, J. Kožíška či F. Hrubína. Porota složená z pedagogů základní školy měla velmi těžký úkol vybrat ty nejlepší. Ti nás budou reprezentovat příští týden 1.února na meziškolním kole této recitační soutěže, které se letos pořádá na naší základní škole. 

V kategorii 1. ročník postupuje Kristýna Kouřilová, která získala 1. místo a Ella Poslušná (2. místo). V kategorii 2. a 3. ročník postupují Daniel Poslušný (1. místo), Simona Hrušková a Ema Nohelová (obě 2. místo). V kategorii 4. a 5. ročník nás budou reprezentovat Isabella Farníková (1. místo), Ema Hannová (2. místo) a Śtepán Nohel (3. místo). Popřejme našim soutěžícím příští týden hodně štěstí. 

29.01.2024