Výlet na Pustevny

Ve čtvrtek 22.6.2023 uskutečnila naše základní škola výlet na Pustevny, kde se setkala s naší družební školou z Valašské Bystřice. Po společném přivítání jsme se všichni vydali na prohlídku Pusteven. Po cestě na Stezku Valaška jsme si prohlédli slavné Jurkovičovy stavby a Pískozoo – obří pískové sochy ohrožených zvířat. Nejvíce si všichni žáci užili pobyt na stezce v korunách stromů, z naučných tabulí se dozvěděli řadu informací o přírodě Beskyd. Odvážlivci si mohli vyzkoušet nejvíce vyložený skleněný Skywalk bez ocelového zábradlí v Evropě nebo si zaskákat na nejvýše položeném trampolínovém hřišti v ČR. Všichni si výlet náramně užili, počasí nám také přálo. Na závěr výletu nám žáci z Valašské Bystřice připravili malé překvapení, památeční medaile se sochou Radegasta a  žáky malovaným znakem CHKO Beskydy.

23.06.2023