Den dětí v ZŠ a MŠ

Den dětí ve čtvrtek 1. června oslavili žáci naší základní školy na školní zahradě nejprve besedou s chovatelkou ušlechtilých plemen slepic a pak dostali všichni balíček s překvapením, ve kterém byla stolní hra, bublifuk a sladkost. Žáci měli z dárečků velkou radost, někteří nevydrželi a hned si museli bublifuk vyzkoušet a pokoušeli se o co největší bublinu. Naopak sportuchtiví žáci si zahráli oblíbenou vybíjenou. Děti v mateřské škole si zahrály dopoledne soutěživé sportovní hry, podívaly se také na ušlechtilá plemena slepic a poté dostaly balíček s bublifukem, medvídkem a dobrůtkou.

Tímto bychom chtěli poděkovat našemu zřizovateli, OÚ Těškovice, který poskytl naší organizaci prostřednictvím Spolu rodičů dotaci na uspořádání Dne dětí a zakoupené dárky.