Páťácký den v ZŠ Pustá Polom

Ve středu 1. února opět připravili pedagogové základní školy v Pusté Polomi pro budoucí šesťáky „Páťácký den“. Proto jsme se vydali s našimi žáky páté třídy na odpolední návštěvu školy. Pro žáky byly připraveny 2 bloky workshopů, např. vaření, přírodopisná laboratoř, kvízy, pracovní dílny či sportovní aktivity.

V rámci Páťáckého dne se také koná turnaj ve vybíjené mezi družstvy žáků z Pusté Polomi, Kyjovic, Těškovic a Hrabyně. Náš tým byl pro velkou nemocnost dost oslaben, přesto se nám podařily odehrát téměř vyrovnané zápasy a celkově se naše škola umístila na krásném 2. místě. Markovi, Lukášovi K., Vandě, Dorotce (všichni 5. třída), Elišce, Štěpánovi (4. třída), Kristýnce, Emě H., Rozálce (3. třída) a Damiánovi (2. třída)  děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Odkaz na video:

https://www.youtube.com/watch?v=ujnmHn7CLH4

Diplom

06.02.2023