Kouzlo Vánoc

Příjemné předvánoční odpoledne s názvem Kouzlo Vánoc přišli ve středu 21. 12. do základní školy prožít naši žáci společně se svými  rodiči a pedagogickým sborem. Odpoledne zahájil svým vystoupením Dětský pěvecký sbor Jasmínek, který zazpíval několik písní se zimní tématikou, zazněly i jazzové písně, přednes básně a vánoční koledy.Poté si všichni účastníci prohlédli v tělocvičně výstavu čertů  „My se čertů nebojíme!“. Velmi tímto děkujeme rodinným týmům za zaslání překrásných exponátů a za účast v této několikagenerační soutěži. Z dvacítky úžasně strašidelných čertů získaly nejvíce hlasů tyto tři rodinné týmy: Čerti zabijáci Vánoc, Luciferníci a Kilis Čertice. Pro všechny zúčastněné týmy byl připraven účastnický list a malá odměna, vítězné týmy získaly navíc diplom a společenskou hru. Odpoledne pak pokračovalo prohlídkou vánoční výzdoby interiéru školy, tvořivými dílničkami v kmenových třídách, na kterých si zájemci, ať žáci, či rodiče dle vlastního výběru vyrobili různé vánoční ozdoby z drátků, perliček, papírů a dalších materiálů. Předvánoční tvoření se všem účastníkům velice líbilo, v závěru se všechny děti se svými  rodiči rozloučily, neboť jim a pedagogickému sboru akce ve škole pokračovala vánočním spaním. Fotodokumentaci z této krásné akce můžete zhlédnout zde:

22.12.2022