Projektový den Školní zahrada všemi smysly

V úterý 2. srpna se opět po roce, v rámci projektu Školní zahrada všemi smysly, uskutečnil Projektový den, kterého se zúčastnilo 29 dětí z příměstského tábora při Domě dětí a mládeže v Bílovci. Pro děti byly připraveny edukační a sportovní aktivity, které se uskutečnily na školní zahradě a školním hřišti. Děti poznávaly rostliny a stromy, pod mikroskopy pozorovaly přírodniny, hledaly karty s různými druhy hmyzu, skládaly pexeso se stopami zvířat nebo třídily plevel od užitečných rostlin. Do čajových sáčků si nasbíraly bylinky, ze kterých si doma mohou uvařit čaj. Ve sportovní části projektového dne děti plnily různé úkoly na obratnost a postřeh. Nejvíce si však užily hraní vybíjené. Projektový den se všem dětem velice líbil a domů odjížděly s novými zážitky. 

08.08.2022