Loučení s předškoláky v MŠ

Konec školního roku vždy přináší jedno smutné loučení a to je slavnostní rozloučení a pasování předškoláků. Na tuto akci, která proběhla v prostorách naší MŠ 17. 6. 2022, přijal pozvání – herec, autor, muzikant a speciální pedagog Ivan Urbánek. Již od rána byli naši předškoláci nervózní a moc se těšili na to, co je čeká. Program začal vyprávěním o tom, jak se kdysi žilo. Děti sehrály krátkou pohádku Polámal se mraveneček, zazpívaly si známe české lidové písně, kdy je pan Urbánek doprovázel na harmoniku a ukulele. Chlapci si zahráli na vojáky a děvčata si zazpívala píseň Holka modrooká. Poté již přišla chvíle, na kterou všichni čekali. Přijel sám pan král na svém koni, děti jednotlivě poklekly a byly pasovány na ŠKOLÁKA. Poté dostaly dárečky a to batoh s názvem MŠ, knihu, box na svačinu, ve kterém měly drobnou sladkost. Věříme, že všem našim budoucím školákům se bude v základní škole dařit a na svou mateřskou školu budou rádi vzpomínat.

20.06.2022