Zahradní slavnost v MŠ

Tak jsme se konečně dočkali….

Po dlouhé době, kdy nám covidová situace nedovolila vzájemné setkávání s rodiči, jsme konečně mohli uspořádat 14. 6. 2022 na školní zahradě Zahradní slavnost. Přijelo k nám divadlo Koloběžka s Námořnickou pohádkou, doplněnou o různé soutěže a aktivity. Pro děti byl připraven skákací hrad, malování na obličej i hra na hasiče, kdy děti hadicí stříkaly na cíl. Pro rodiče a děti bylo připraveno občerstvení s domácími koláčky, osvěžit se mohli ledovou tříští, k snědku byly připraveny párky v rohlíku a také naše zaměstnankyně školní jídelny připravily listové záviny, různé pomazánky a jednohubky. Samozřejmě nemohly chybět různé sladkosti a drobnosti. Myslíme si, že slavnost si všichni zúčastnění náležitě užili a rády bychom věřily, že v následujícím školním roce bude moci být podobných akcí více. Všem, kteří se na Zahradní slavnosti jakýmkoliv způsobem podíleli, patří velké poděkování.

17.06.2022