Děti soutěží v pečení

Letos se dětem ve školní družině opět naskytla příležitost zasoutěžit si v pečení a vaření zdravých jídel. A nebylo to vůbec snadné, protože podmínek bylo hned několik. Organizace Zdravá pětka, která soutěž pořádá, slaví 10 let a chce po soutěžících vymyslet recept, který je ze zdravých ingrediencí, tímto pokrmem někoho obdarovat u slavnostního stolu a napsat pro Zdravou pětku přání. Recept a přání děti vymyslely hned, ale komu pokrm dát??? Jak už víte, navštívili naši školu vzácní sportovci a tak volba byla jasná. Sportovci a zdravá strava, to jde přeci krásně dohromady! Vše se náramně povedlo, děti koláč upekly, sportovce pohostily a přidaly i malé překvapení v podobě jablečného moštu a oni byli opravdu nadšení. Držme dětem pěsti, aby se s tímto počinem dostaly do finále, protože by si to jistě zasloužily.

06.04.2022