Olympijský trénink

Nádherné teplé a slunečné počasí, olympijští sportovci, kouzelník a iluzionista a konečně nádherné sportovní výkony našich žáků. Takto proběhl v úterý 22. března na multifunkčním sportovišti jarní Olympijský trénink. Ptáte se, kdo ze sportovců k nám zavítal a jak takový trénink pod vedením olympioniků vypadá?

Přivítali jsme olympijskou medailistku a mistryni světa v trojskoku Šárku Kašpárkovou, házenkáře Vojtu Svárovského i manažera projektu Sazka Olympijského víceboje Petra Marinčiče.

Žáci ve čtyřech výkonnostně vyrovnaných družstvech soutěžili ve 4 disciplínách – v běžeckých piškvorkách, přeběhu překážkové dráhy, rychlostně reakčním běhu „za světýlky“ a střelbě z biatlonové laserové malorážky. Moderátorem sportovního dopoledne byl kouzelník Petr Dolejška, který dětem v závěru programu předvedl kouzla.

Každý soutěžil ze všech sil s obrovským nasazením. Za své výkony děti obdržely od sportovců medaile a drobné dárečky. Nechyběla také autogramiáda a společné focení.

Všichni jsme si z celého tréninku odnesli spoustu krásných a příjemných vzpomínek. Děkujeme celému Olympijskému týmu za návštěvu naší školy. Poděkování patří také obecnímu úřadu Těškovice za zpřístupnění prostor na multifunkčním sportovišti a přemístění sportovního vybavení. Děkujeme také paní Lindovské, která pomohla při organizaci sportovního dopoledne.

24.03.2022