Jsme výherci jarního Olympijského tréninku

Skvělá zpráva k nám doletěla přímo ze sídla Sazky, generálního partnera projektu Sazka olympijský víceboj. Naše škola se stala jedním ze 14 vítězů o jarní Olympijský trénink.  Vítězné školy vybrali z osudí kanoista Lukáš Rohan, stříbrný olympijský medailista z Tokia a paralympionička a reprezentantka v atletice Tereza Jakschová. Losování se účastnily všechny školy, které jsou do projektu zapojeny. Z každého kraje byla vybrána pouze jedna škola a za Moravskoslezský kraj zvítězila ZŠ a MŠ Těškovice.

A na co se můžeme těšit? Děti čeká v průběhu března či dubna sportovní dopoledne se známým sportovcem, doprovodným programem a také zajímavými odměnami pro žáky a školu.

Více o průběhu losování  se dočtete zde: http://www.sazkaolympijskyviceboj.cz/novinky/zname-vyherce-olympijskych-treninku-a-sportovni-dny-paralympijske-vyzvy

08.02.2022