Borůvky obsadily krásné 3. místo ve Finále zdravé 5

V květnu jsme se v rámci Školní družiny přihlásili do celorepublikové kuchařské soutěže Finále zdravé 5. Za naší školu jsme do soutěže zaregistrovali celkem 5 soutěžních týmů. A tým „Borůvky“, naše žhavé želízko v ohni, získal 3. místo v kategorii „Základní školy I – II. třída“. Gratulujeme Isabellce Farníkové, Barči Jaššové a Nikolce Komárové k úžasnému umístění! Jako odměnu za umístění obdržely holky od organizátorů soutěže spoustu dárků, které jim udělaly radost. Určitě se malým kuchtíkům budou hodit tvořítka na nanuky, vykrajovátka na jednohubky, krásné zástěry na vaření, knížky s recepty se zdravými svačinkami a spousta dalších cen. Navíc jsme ještě obdrželi dárkový poukaz na nákup v potravinách Albert, který využijeme k nákupu občerstvení pro párty, kterou v družině před prázdninami společně uspořádáme.

21.06.2021