Atletický pětiboj

V pátek 4. června se v rámci Dne dětí uskutečnilo pro naše žáky sportovní klání v pěti atletických disciplínách na multifunkčním hřišti. Atletický pětiboj je tradiční školní akce. Soutěží se v běhu na 500 m a 60 m, v hodu kriketovým míčkem, skoku z místa a v přeskoku přes švihadlo. Žáci byli rozděleni do 3 kategorií podle tříd. Rekordmanem ve skoku z místa se stal Dalibor Radvanský, který skočil 203 cm. V přeskoku přes švihadlo dokázala Vanda Polachová během 1 minuty naskákat 69 přeskoků. Dalibor Radvanský vytvořil ještě jeden školní rekord, hodil 29,8 m kriketovým míčkem. Sportovní akce se opravdu vydařila, přálo nám počasí a všichni žáci měli velkou radost, že mohou po distanční výuce opět sportovat a poměřit si své výkony s ostatními spolužáky. Na závěr byly pro všechny sportovce připraveny drobné odměny a pro vítěze jednotlivých kategoriích také hodnotné ceny, které věnoval Klub rodičů při ZŠ a MŠ Těškovice.

07.06.2021