Pohádkový karneval

Dnešní družina byla doslova pohádková, protože se to tady jen hemžilo nadpřirozenými bytostmi. U příležitosti Pohádkového karnevalu se tady objevil bájný jednorožec, zatoulané štěně ze 101 dalmatinů, panda, co se zaběhla ze ZOO a k tomu všemu myslivec, před kterým se měla zvířata na pozoru. Z kouzelnické říše si k nám odskočil Harry Potter, ale jen na chvíli, aby nezmeškal vlak z nástupiště 9 a 3/4. Sestry Anna a Elza z Ledového království se přijely ohřát, aby měly dost energie na svoje ledové kouzla. Také se tu vyskytl Rejpal ze 7T, který nechal svých 6 kamarádů doma, protože si od nich potřeboval chvíli odpočinout. Bylo možné shlédnout i tréning světoznámé tenistky,
která trénuje na výhru v Grand Slamu. Nad pořádkem na plese bděl Stormtrooper z Hvězdných válek. Podívejte se do galerie, jak to všem slušelo a užívali si společnou zábavu.

05.02.2021