„Vánoční kouzelný kapr připlouvá“

V naší základní škole byla na začátku listopadu vyhlášena výtvarná soutěž s názvem „Vánoční kouzelný kapr připlouvá“, do které se mohli zapojit všichni žáci spolu se svými rodinnými příslušníky. Soutěžilo se ve dvou kategoriích – mladší a starší žáci. Soutěž byla uzavřena v neděli 13. prosince a své kouzelné kapry nám zaslalo 18 žáků.

Na výrobu byl použit různý materiál. Kapři byli vyrobeni z textilu, z papíru, ze dřeva nebo z perníku, na šupiny byly použity např. listy ze stromů, mušle, korálky, dřívka či haléřové mince.

Hodnocení soutěžních výrobků proběhlo přes internet. Hlasující v kategorii mladších žáků vybrali na první místě kapra od Jakuba Zbránka. Na druhém a třetím místě se shodně umístili Filip Krč a Matyáš Nosek.

V kategorii starších žáků získala 1. místo Markéta Nohlová, na druhém místě se umístila Nikola Šindlerová a na třetím místě Sandra Cabúková.

Vyhodnocení proběhlo ve škole ve čtvrtek 17. prosince, všichni zúčastnění obdrželi účastnické listy a vítězové v každé kategorii hodnotné ceny.

Srdečně tímto děkujeme všem aktivním rodinným týmům za skvělé nápady, zajímavé a netradiční zpracování výrobků a za účast v naší výtvarné soutěži. Všichni kapříci byli úžasní, výrobky můžete zhlédnout zde:

17.12.2020