Vybíjená - Páťácký den

Vynikající výsledek zaznamenali naši žáci na turnaji ve vybíjené v Pusté Polomi. Ten se konal dne 14. 2. 2020  v rámci “Páťáckého dne”, který pro děti z pátých ročníků pořádá ZŠ Pustá Polom. V turnaji se utkaly 2 družstva z Pusté Polomi, družstva z Hrabyně, Kyjovic a Těškovic.

Za naši školu bojovali všichni páťáci. Družstvo jsme doplnili o další hráče z nižších ročníků, protože podle pravidel tvoří družstvo 10 hráčů a 2 náhradníci a my jsme družstvo neměli kompletní. Náš tým odehrál 4 zápasy. V přestávkách mezi nimi jsme rozebírali chyby, vylepšovali taktiku a radili se. Všechny 4 zápasy jsme vyhráli, získali plný počet bodů – 8 a umístili se na 1. místě. Každý bojoval, jak nejlépe dovedl, srdíčkem a naplno, všichni hráči navzájem výborně spolupracovali. Velký dík a pochvala patří všem členům týmu za vynikající reprezentaci naší školy.

Složení týmu: Bára K., Terka N., Klárka N., Markétka N., Áďa Š., Niki Š., Dominik M., Jirka P., Matěj H., Erik R., Dalibor R.

17.02.2020