Výlet dětí z MŠ do JOJOPARKU

Pondělní listopadové dopoledne jsme strávili s dětmi z mateřské školy v JOJOPARKU a pořádně jsme se vyřádili! Jedná se o rodinné zábavné centrum, které se nachází v Ostravě v areálu shopping parku.  Pro děti je to místo atraktivní a nabízí nepřeberné množství aktivit – dvoupatrový prolézací labyrint, dětský koutek s balónkovým bazénem, 1. didaktickou hernu v ČR, která je vybavena hračkami, které rozvíjí motoriku a logické uvažování dětí. Centrum je také vybaveno skákacím hradem, trampolínou, střílecími děly, senzační diskotékou se světelnými efekty. Děti měly možnost si veškeré atrakce vyzkoušet, pohrát si s kamarády a prožít velice hezké a aktivní dopoledne. Tímto děkujeme panu starostovi a zastupitelstvu obce, kteří poskytli dotaci Spolku rodičů na tyto výjezdové akce.

13.11.2019