Výlet na dětský ranč do Hlučína

V pondělí 24. 6. 2019 jsme se vypravili na poslední výlet v tomto školním roce 2018/2019 – na dětský ranč Hlučín. Počasí nám přálo, takže jsme s dobrou náladou a plni očekávání nastoupili do autobusu a vyrazili. Ranč byl celý jen pro nás. Po příjezdu jsme nejdříve s chutí posvačili svačinku, kterou nám připravily paní kuchařky a poté jsme se vypravili na průzkum ranče. Prohlédli jsme si celý areál, zaskotačili si v bludišti, prohlédli jsme si a nakrmili zvířátka, pohladili si lamu, poníky a oslíky. Největším zážitkem pro nás ale byla projížďka na konících. Jezdili jsme jako praví kovbojové. Pak jsme si pochutnali na dobrůtkách z batůžků, které nám s sebou daly maminky, poté jsme šli prozkoumat dětské hřiště se spoustou prolézaček, houpaček a skluzavek. Domů se nám vůbec nechtělo, ale co naplat. Těšíme se na další návštěvu a chceme tímto poděkovat Obecnímu úřadu, který nám poskytl dotaci prostřednictvím Spolku rodičů a my se tak mohli vypravit do tajů ranče.

01.07.2019