Skotančení s Verčou - pasování na školáky

V úterý 4.6. odpoledne se sešly děti mateřské školy se svými rodiči, prarodiči a sourozenci na školní zahradě, kde se konalo slavnostní rozloučení s našimi předškoláky. Úderem 16. hodiny začalo slavnostní pasování předškoláků na školáky. Při důstojném obřadu děti složily slib školáka a obdržely malý dárek – knížku a tričko. A pak začala ta správná zábava pro všechny děti. Do skotančení s Verčou se zapojily nejen děti, ale i rodiče a paní učitelky. Program byl plný písniček, tance, soutěží a legrace. Verča, která nás celým odpolednem provázela, byla prostě skvělá. A také byla skvělá paní Krátká, která malováním na obličej proměnila děti na zvířátka a pohádkové postavičky. Pro všechny bylo připraveno bohaté občerstvení a to po takovém skotačení opravdu přišlo vhod. Domů jsme se rozcházeli v dobré náladě s pocitem skvěle prožitého odpoledne. Všem budoucím školákům přejeme úspěšné vkročení do školních lavic a ať na mateřskou školu vždy vzpomínají v dobrém.

08.06.2019