Den otevřených dveří v MŠ

V pondělí 8.4. se v naší mateřské škole uskutečnil Den otevřených dveří. Už brzy ráno začaly do třídy „Štěňátek“ přicházet se svými rodiči děti, které budou od příštího školního roku naši školičku navštěvovat. Překvapilo nás, jak se děti s chutí zapojily do všech činností, které jsme pro ně připravili. Paní učitelky s dětmi novým kamarádům a jejich rodičům připravily malou ukázku toho, co v mateřské škole děláme. Poté, co si děti pohrály s novými hračkami, předvedli školkáčci svůj vítací rituál a  společně si zacvičili motivační cvičení „ Na zvířátka“. Po svačince, na které si pochutnali i noví kamarádi, „Štěňátka“ zahrála pohádku O veliké řepě, společně jsme si zazpívali, zahráli pohybové a hudebně pohybové hry a předvedli ukázku oromotorického cvičení. Věříme, že se všem u nás líbilo a že se v září znovu sejdeme.

10.04.2019