Výlet do Jojo parku

V pondělí 29. 10. 2018 jsme se s dětmi z MŠ zúčastnili akce – Dopoledne v JOJO parku. Jedná se o rodinné zábavní centrum, které se nachází v Ostravě v areálu shopping parku.  Pro děti je to místo atraktivní a nabízí nepřeberné množství aktivit – dvoupatrový prolézací labyrint, dětský koutek s balónkovým bazénem, 1. didaktickou hernu v ČR, která je vybavena hračkami, které rozvíjí motoriku a logické uvažování dětí. Centrum je také vybaveno skákacím hradem, trampolínou, střílecími děly, senzační diskotékou se světelnými efekty. Děti měly možnost si veškeré atrakce vyzkoušet, pohrát si s kamarády a prožít velice hezké a aktivní dopoledne. Jojo park je místem odpočinku, relaxace a zábavy. Děti byly nadšené a cestou domů se neustále vyptávaly: „A kdy zase pojedeme do Jojo parku?“

01.11.2018