Slavnostní zahájení nového školního roku 2018/2019

Školní rok 2018/2019 začal v naší základní škole trochu netradičně. Slavnostní zahájení proběhlo v úterý 4.září v sále kulturního domu.

Paní ředitelka společně s panem starostou Ing. M. Sedlákem přivítala šest žáčků první třídy, ostatní žáky, jejich rodiče a představila všem přítomným pedagogický sbor základní školy. Děti z pěveckého sboru Jasmínek zazpívaly písničky a zarecitovaly básně o naší škole. Žáci 3.třídy si pro všechny připravili veršovanou poučnou pohádku o ušmudlaném prasátku a jeho kamarádech. Poté se prvňáčci představili ostatním v sále a obdrželi pamětní list, květinu a bonbonovou šerpu jako památku na tento jejich významný den.  Tím bylo slavnostní zahájení ukončeno a nám nezbývá než dodat: “ Děti, nechť se vám daří!“
05.09.2018