Loučení s předškoláky

Prázdniny už klepou na dveře a pro naše nejstarší děti to znamená, že stráví poslední dny v mateřské škole. Slavnostní odpoledne proběhlo 27. 6. 2018 v prostorách mateřské školy. Jako doprovodný program vystoupilo divadélko Ententýky, v zastoupení veverky Terky a myšky Klárky, které s dětmi soutěžily, tančily a nakonec programu proběhlo slavnostní pasování předškoláků na školáky. Dětem popřály paní učitelky a předaly jim dárky – knihu s věnováním, pamětní list a třídní tričko. Nikdo z nás neměl daleko k slzičkám, protože jsme s dětmi prožili kus jejich života a budou navždy vepsány v našich srdíčkách. Po skončení programu bylo pro rodiče nachystáno malé občerstvení, při kterém jsme si hezky popovídali a zavzpomínali na společně strávené chvíle. Pro děti bylo připraveno malování na obličej, kdy se děti proměnily v různá zvířátka či pohádkové bytosti. Děkujeme všem za pomoc při přípravě a těšíme na další akce. Nyní nás čeká ještě akce Kouzelná noc – přespání v MŠ.

29.06.2018