Školní výlet 4. a 5. třídy

V pátek 18. 5. 2018 se 4. a 5. třída vydala  na školní výlet. Navštívili jsme Archeopark Chotěbuz – Podobora nedaleko Českého Těšína. V kulisách historického areálu a v novém vzdělávacím středisku je interaktivně rekonstruován život starých Slovanů. Po návštěvě slovanského hradiště, jeho dobových budov se žáci zúčastnili dalších aktivit. Pak jsme se přesunuli do Rybího domu, kde jsme si prohlédli rozsáhlou expozici vzácných mořských i sladkovodních ryb. Chvíle napětí děti prožily při návštěvě interaktivního kina, které se nachází v prostranství Rybího domu. Poté jsme se již vydali na vlakové nádraží  a „HURRRÁÁÁ“  domů! Přesto, že počasí nebylo zrovna nejvlídnější, dětem se školní výlet velmi líbil a těší se na další výjezd, tentokráte na divadelní představení 30. 5. 2018 do Ostravy.

 

20.05.2018