DOPRAVNÍ HŘIŠTĚ

Je známo, že duben je měsíc bezpečnosti a jelikož se minulý rok velice osvědčila akce, kdy k nám přijelo mobilní dopravní hřiště, tak jsme ji zopakovali. Kulturní dům v Těškovicích se proměnil v dopravní hřiště, děti si měly možnost vyzkoušet jízdu na motokárách, osobních autech a motorkách. Byly zde semafory, značky, kruhový objezd apod. Děti si hravou formou osvojily pravidla silničního provozu, vžily se do rolí policistů i chodců, ale nejvíce se jim líbilo řídit auta. Velice překvapily děti z první třídy, které naprosto bravurně zvládaly dopravní situace. Dopoledne uteklo jako voda a děti se plné zážitků vracely do MŠ. Moc děkujeme všem, kteří tuto akci zprostředkovali a těšíme se na příště. Dík patří hlavně panu starostovi a zastupitelům obce, kteří schválili dotace pro sdružení rodičů a mohli jsme tuto akci uhradit tímto způsobem.

02.05.2018