"Páťácký den"

Páťácký den již tradičně pořádá základní škola v Pusté Polomi pro své budoucí žáky šestých tříd.

Této akce se ve čtvrtek 8.února zúčastnilo 11 našich páťáků. Během odpoledne si prohlédli školu, seznámili se s budoucími spolužáky a učiteli a vyzkoušeli si připravené aktivity. Děvčata usmažila výborné palačinky, chlapci zvládli postavit robota z lego kostiček a ovládali ho pomocí tabletu a zasportovali si v tělocvičně. 
Turnaj ve vybíjené:
Páťácký den pokračoval v pátek 9. února turnajem ve vybíjené mezi družstvy žáků z Pusté Polomi, Těškovic, Hrabyně a Kyjovic. Naše žáky v cestě k vítězství nezastavily ani obavy z dvojnásobně většího hřiště než je v naší tělocvičně. Ve všech zápasech nenašli zdatného protivníka a vyhráli zaslouženě první místo. Na dalších místech se umístila družstva z Pusté Polomi, Kyjovic a Hrabyně.
Našim skvělým páťákům Amálce, Jonášovi, Danielovi F., Danielovi K, Markétě, Lence, Šimonovi, Kristiánovi, Kláře a čtvrťačce Janě blahopřejeme. 
Diplom viz příloha Diplom
 
11.02.2018