Recitace

Ve středu 31. ledna se v naší škole uskutečnila recitační soutěž Zlatý recitátor, ve které soutěžili žáci naší školy se žáky ze Zbyslavic a Kyjovic. Ve třech kategoriích přednášelo své básně 24 soutěžících. Hodnocení básní bylo pro porotkyně, kterými byly paní učitelky ze zúčastněných škol, velice obtížné. V kategorii první třída zvítězila Eva Kovařčíková ze Zbyslavic, na druhém místě se umístil Ondra Mareš z Kyjovic a na třetím místě se umístili dva recitátoři – Vojta Bochenek z Kyjovic a Amálka Matyášková z Těškovic. V kategorii 2.-3.třída se na prvním místě umístila Michaela Konvalinková z Těškovic, na druhém a třetím místě se umístili recitátoři z Kyjovic – Jan Grygar a Matyáš Krayzel. V kategorii 4.-5.třída vybojoval prvenství Ondra Havlásek z Kyjovic, druhé a třetí místo patří Těškovicích, Daniel Fryčka na druhém místě a Amálie Grygarová a Linda Stará shodně na třetím místě. Vítězům blahopřejeme a všem našim žákům děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.

 

02.02.2018