Divadélko Ententýky v MŠ

Dnes děti z mateřské školy zhlédly divadelní představení MYŠKA KLÁRKA, VEVERKA TERKA A DRAK KARLÍK. Na naše malé diváky čekalo veselé a naučné dobrodružství myšky Klárky a veverky Terky o kamarádství, pomoci a hlavně o správném čištění zubů. Myška Klárka byla hradní myš a znala osobně i pana krále a taky draka, kterého bolel zub, protože jedl jen samé sladkosti. Nakonec drakovi pomohl přičarovaný kouzelný zubní kartáček. Prostřednictvím tohoto veselého příběhu se děti dozvěděly, jak je důležitá prevence zubního kazu a jak provádět správné čistění zubů. Děti byly veselou formou vtaženy do pohádky a společně si zazpívaly s Klárkou a Terkou. Těšíme se na další příhody těchto dvou nerozlučných kamarádek.