Projekt Zdraví dětem v MŠ

Středeční dopoledne patřilo zdraví. Do MŠ za námi přišli dva kamarádi Zdravík a Jedlík a vyprávěli nám, jak se spolu seznámili a co všechno spolu zažili. Oba bydleli ve městě v paneláku, Zdravík rád sportoval a zdravě jedl. Jedlík byl naopak líný, seděl jen doma a jedl samé nezdravé věci a tloustnul. Zábavnými aktivitami na nové interaktivní tabuli se děti dozvěděly o životě na farmě, dále jaký mají pro nás domácí zvířata užitek a mnoho dalšího. Díky Zdravíkovi Jedlík přišel na to, že pohyb na čerstvém vzduchu je ta nejlepší medicína. Tak naučil Zdravík Jedlíka zdravě žít. My jsme se do toho hned pustili také. Parádně jsme si zacvičili a za to jsme dostali odměnu – diplom, pexeso a omalovánku. Doma i ve školce se budeme snažit pokračovat!