Rozloučení se školním rokem 2016/17 v základní škole

Dne 30. 6. 2017 se v tělocvičně naší základní školy sešli žáci všech tříd i všichni pedagogové, aby se rozloučili se starým školním rokem a popřáli si navzájem krásné, slunečné prázdniny. Před tím však proběhlo vyhodnocení aktivit, které se uskutečnily v posledních týdnech. Nejprve paní učitelky seznámily žáky s výsledky školního kola atletického pětiboje, pak jsme se dozvěděli jména nejpracovitějších žáků ve sběru starého papíru, poté byl vyhodnocen turnaj ve stolním hokeji, který zorganizovala školní družina. Na závěr byly odměněny děti, které prezentují naši obec svými výtvarnými pracemi v mezinárodním projektu Krajina očima dětí. Na naše školáčky čekalo množství dárků, diplomů a sladkostí. Pak jsme se již rozešli do svých kmenových tříd pro tolik očekávaná vysvědčení. Nezbývá než dodat z plných plic:

„AHOJ ŠKOLO,  ZAČÍNAJÍ  PRÁZDNINY! HURÁ, HURÁ, HURÁ!“