Bowling v Bílově

28. června se druhá a třetí třída vypravila hromadnou dopravou na bowling až do Bílova. Přestupní zastávkou bylo město Bílovec, kde si děti stihly koupit v cukrárně nanuk, projít si náměstí a podívat se, kde je místní muzeum a zámek. Ve sportovním centru Bílov si někteří žáci poprvé vyzkoušeli, jak se bowling hraje. Více jak hodinový turnaj se uskutečnil na dvou drahách. Soupeření, ale i sdílená radost všechny pohltila. Nakonec se všichni posilnili pizzou a vyrazili na cestu zpět. V Bílovci děti zažily akční přesun do dalšího autobusu, který je zavezl zpět ke škole. Bylo to moc příjemné, slunečné odpoledne a hlavně před prázdninami krásné rozloučení se spolužáky, s třídní učitelkou Pavlínou Hajchelovou i paní učitelkou Hanou Růžovou.